persian english
حمایت از کالای ایرانی

ميز خدمات پرسنلي

منوی اصلی---------------------------------------

---------------------------------------

--------------------------------------

پیوندها

 

 

 

 

آخرین تاریخ به روز رسانی تارنما


ساعت روز ماه سال
10:29 سه شنبه 10
بهمن 1396

بازديد فرماندار شيراز از دبيرخانه نهمين نمايشكاه گردشگري پارس

ایجاد خلاقیت در گردشگری،با بهره گیری از فرصت های منحصر بفرد معماری دیار پارس درحاشيه نمايشگاه گردشگري بزرگ پارس

 

فرماندار شیراز با حضور در محل دبیرخانه  نهمین نمایشگاه گردشگری پارس ضمن اطلاع از برنامه ها و فعالیتهای صوت گرفته، از زحمات عوامل برگزار کننده نمایشگاه قدردانی كرد.

به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری فارس، حیدر عالیشوندی فرماندار شیراز، با توجه به اهمیت ویژه نهمین نمایشگاه گردشگری پارس، صبح امروز 12 آذرماه سال جاری از دبیرخانه ستاد اجرایی نمایشگاه بازدید و در جریان اقدامات اجرایی این رویداد بزرگ گردشگری شهر شیراز قرار گرفت.

وی در نشست صمیمانه با عوامل برگزار کننده این نمایشگاه با ابراز خرسندی از اجرای این رویداد پس از وقفه چند ساله، خواستار انسجام، استمرار و برنامه ریزی مدون در عملیاتی شدن هر چه بهتر رویدادهای گردشگری در سطح استان شد.

فرماندار شیراز ادامه داد: بخش دولتی بایستی با تدوین استراتژی علمی-عملیاتی و مشارکت بخش خصوصی راه را برای سرمایه گذاری و توسعه زیر‌ساخت‌های گردشگری استان  تسهیل نماید.

این مقام مسئول بر لزوم معرفی و توانمندسازی کلیه ظرفیتهای  منحصر به فرد گردشگری استان تأکید و افزود: با تحقق این امر می‌توان در راستای رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال گام های اساسی برداشت.

وی در پایان خاطر نشان کرد: فرمانداری شیراز ضمن حمایت از سرمایه گذاری در شهر شیراز تمام تلاش خود را برای رفع موانع توسعه و رونق این صنعت به کار خواهد گرفت.

Statistics

زبان ها: 2
عضو: 315
خبر: 955
وب لینك: 7
بازدید كننده: 5719233
ما 51 میهمان آنلاین داریم

 

 

نظر سنجي

به نظر شما خدمات انجام شده در بافت تاریخی شیراز تا چه حد رضایت بخش است؟

نتایج
farschtonews ttrr
s trtr