persian english
حمایت از کالای ایرانی

ميز خدمات پرسنلي

منوی اصلی---------------------------------------

---------------------------------------

--------------------------------------

پیوندها

 

 

 

 

آخرین تاریخ به روز رسانی تارنما


ساعت روز ماه سال
10:29 سه شنبه 10
بهمن 1396

حضور سفرا و كارداران كشورهاي خارجي در نهمين نمايشگاه گردشگري پارس

حضور سفرا و كارداران كشورهاي خارجي در نهمين نمايشگاه گردشگري پارس

 

معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس از نمایش فرصتها و ظرفیتهای گردشگری استان فارس در نهمین نمایشگاه گردشگری پارس با حضور سفرا وکارداران کشورهای خارجی در شیراز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان فارس، در نشست برنامه‌ریزی و هم‌اندیشی نهمین نمایشگاه‌ بین‌المللی گردشگری پارس که روز دوشنبه 6 آذر ماه سال جاری در خانه جهانگردی شیراز برگزار شد، محمد ابراهیم فروزانی معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس، با بیان اینکه اداره کل میراث فرهنگی استان به طور رسمی متولی برگزاری این نمایشگاه است اظهار داشت: یکی از مزیتهای اصلی استان در روند توسعه، صنعت گردشگری و صنایع دستی است و اکنون حضور سفرا و کارداران فرهنگی در این نمایشگاه فرصتی مناسب  برای بهره مندی در این حوزه می باشد.

معاون گردشگری استانداری فارس با تشریح موقعیت وتوانمندی های ویژه استان در حوزه گردشگری افزود: این نمایشگاه بایستی از نظر  قالب و محتوا به گونه ای برگزار شود که به نمایشگاه اصلی گردشگری کشور تبدیل گردد.

وی در ادامه  با اشاره به ثبت بودن این نمایشگاه در فهرست یونسکو و خارج شدن از لیست ثبت به دلیل وقفه 4 ساله در اجرایی شدن آن، بر لزوم تقویت جایگاه نمایشگاه گردشگری پارس و پیگیری برای ثبت مجدد در فهرست جهانی تاکید کرد.

این مقام مسئول از همکاری و تعامل چشمگیر  بخش دولتی و فعالان بخش خصوصی در اجرای هر چه بهتر این نمایشگاه ابراز امیدواری کرد و خاطر نشان کرد این گام نقطه عطفی برای همکاری های آتی این دو بخش باشد.

بنابر این گزارش در این جلسه آقایان مصیب امیری مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس، حسین اربابی رئیس سازمان همیاری های شهرداری استان فارس، علیرضا دژبد دبیر اجرائی نمایشگاه و محمود فخری رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری فارس گزارشی از فعالیت ها و برنامه های اجرایی صورت گرفته تا کنون ارائه نمودند.

گفتنی است،  تاکنون حضور سفرای کشورهای اتریش، هند،کره جنوبی،سوریه، تاجیکستان رایزن فرهنگی مالزی، مشاور اقتصادی آفریقای جنوی و دستیار بازرگانی سفارت آفریقای جنوبی در نمایشگاه بزرگ گردشگری پارس قطعی شده است و  مسئولان اجرایی نمایشگاه در حال انجام  رایزنی برای حضور کشورهای ازبکستان،ارمنستان،اندونزی، تایلند، تونس، روسیه، مراکش، بنگلادش و افغانستان می باشند.

نمایشگاه بزرگ گردشگری پارس با هدف معرفی فرصتهای سرمایه گذاری و گردشگری 19 لغایت 22 آذرماه جاری در محل نمایشگاه های بین المللی فارس از ساعت 16 الی 22 در شیراز برگزار خواهد شد.

Statistics

زبان ها: 2
عضو: 315
خبر: 955
وب لینك: 7
بازدید كننده: 5719187
ما 54 میهمان آنلاین داریم

 

 

نظر سنجي

به نظر شما خدمات انجام شده در بافت تاریخی شیراز تا چه حد رضایت بخش است؟

نتایج
farschtonews ttrr
s trtr