persian english
اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال

منوی اصلی

ميز خدمات پرسنلي

 

 

دانلود نرم افزارهای کاربردی
آنتی ویروس

 

------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------

--------------------------------------

پیوندها

 

 

 

 

آخرین تاریخ به روز رسانی تارنما


ساعت روز ماه سال
10:29 یکشنبه 12
آذر 1396
پویش مبارزه با سرطان


rahbar rd ستادخدمات سفر1 ستادخدمات سفر2 ستادخدمات سفر3 ستادخدمات سفر4

کانال تلگرام روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری فارس

farschtonews ttrr

حضور سفرا و كارداران كشورهاي خارجي در نهمين نمايشگاه گردشگري پارس

حضور سفرا و كارداران كشورهاي خارجي در نهمين نمايشگاه گردشگري پارس

 

معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس از نمایش فرصتها و ظرفیتهای گردشگری استان فارس در نهمین نمایشگاه گردشگری پارس با حضور سفرا وکارداران کشورهای خارجی در شیراز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان فارس، در نشست برنامه‌ریزی و هم‌اندیشی نهمین نمایشگاه‌ بین‌المللی گردشگری پارس که روز دوشنبه 6 آذر ماه سال جاری در خانه جهانگردی شیراز برگزار شد، محمد ابراهیم فروزانی معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس، با بیان اینکه اداره کل میراث فرهنگی استان به طور رسمی متولی برگزاری این نمایشگاه است اظهار داشت: یکی از مزیتهای اصلی استان در روند توسعه، صنعت گردشگری و صنایع دستی است و اکنون حضور سفرا و کارداران فرهنگی در این نمایشگاه فرصتی مناسب  برای بهره مندی در این حوزه می باشد.

معاون گردشگری استانداری فارس با تشریح موقعیت وتوانمندی های ویژه استان در حوزه گردشگری افزود: این نمایشگاه بایستی از نظر  قالب و محتوا به گونه ای برگزار شود که به نمایشگاه اصلی گردشگری کشور تبدیل گردد.

وی در ادامه  با اشاره به ثبت بودن این نمایشگاه در فهرست یونسکو و خارج شدن از لیست ثبت به دلیل وقفه 4 ساله در اجرایی شدن آن، بر لزوم تقویت جایگاه نمایشگاه گردشگری پارس و پیگیری برای ثبت مجدد در فهرست جهانی تاکید کرد.

این مقام مسئول از همکاری و تعامل چشمگیر  بخش دولتی و فعالان بخش خصوصی در اجرای هر چه بهتر این نمایشگاه ابراز امیدواری کرد و خاطر نشان کرد این گام نقطه عطفی برای همکاری های آتی این دو بخش باشد.

بنابر این گزارش در این جلسه آقایان مصیب امیری مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس، حسین اربابی رئیس سازمان همیاری های شهرداری استان فارس، علیرضا دژبد دبیر اجرائی نمایشگاه و محمود فخری رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری فارس گزارشی از فعالیت ها و برنامه های اجرایی صورت گرفته تا کنون ارائه نمودند.

گفتنی است،  تاکنون حضور سفرای کشورهای اتریش، هند،کره جنوبی،سوریه، تاجیکستان رایزن فرهنگی مالزی، مشاور اقتصادی آفریقای جنوی و دستیار بازرگانی سفارت آفریقای جنوبی در نمایشگاه بزرگ گردشگری پارس قطعی شده است و  مسئولان اجرایی نمایشگاه در حال انجام  رایزنی برای حضور کشورهای ازبکستان،ارمنستان،اندونزی، تایلند، تونس، روسیه، مراکش، بنگلادش و افغانستان می باشند.

نمایشگاه بزرگ گردشگری پارس با هدف معرفی فرصتهای سرمایه گذاری و گردشگری 19 لغایت 22 آذرماه جاری در محل نمایشگاه های بین المللی فارس از ساعت 16 الی 22 در شیراز برگزار خواهد شد.

Statistics

زبان ها: 2
عضو: 306
خبر: 2035
وب لینك: 7
بازدید كننده: 5329521
ما 48 میهمان آنلاین داریم

 

 

نظر سنجي

به نظر شما خدمات انجام شده در بافت تاریخی شیراز تا چه حد رضایت بخش است؟

نتایج

farschtonews ttrr


کانال تلگرام روابط عمومی اداره کل

میراث فرهنگی ،صنایع دستی و

گردشگری فارس

------------------------------------------------


 

ستادمرکزی هماهنگی خدمات سفر استان

------------------------------------------------

کانال تلگرام شورای اقامه نماز

s trtr