persian english
حمایت از کالای ایرانی

منوی اصلی---------------------------------------

---------------------------------------

--------------------------------------

ميز خدمات پرسنلي

پیوندها

 

 

 

 

آخرین تاریخ به روز رسانی تارنما


ساعت روز ماه سال
9:29 سه شنبه 11
اردیبهشت 1397

وزیر گردشگری و توریسم سلطنت عمان به شیراز سفر می کند

مدیرکل اداره میراث فرهنگی فارس از سفر احمد بن ناصر المحرزی وزیر گردشگری و توریسم سلطنت عمان و هیات همراه در روز دوشنبه هفتم اسفند ماه به شیراز خبر داد.


گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری فارس، مصیب امیری با بیان خبر فوق افزود: سفر دو روزه وزیر و هیات همراه با هدف بررسی و بازدید از ظرفیتها و زیر ساختهای گردشگری سلامت شهر شیراز و تقویت و توسعه روابط گردشگری استان فارس و کشور عمان انجام می شود.
این مقام مسئول افزود: از برنامه ها پیش بینی شده برای هیات عمانی نشست با استاندارفارس و مقامات استانی، بازدید از بیمارستانهای دارای واحد بین المل (IPD)، نشست تخصصی با فعالان حوزه گردشگری و روسای صنوف ، بازدید از پروژه های مرمتی و جاذبه های مهم تاریخی شیرازمی باشد.
بنابراین گزارش شهر شیراز با برخورداری از ده‌ها بیمارستان مجهز فوق تخصصی همواره به عنوان قطب گردشگری پزشکی جنوب ایران شناخته شده است و مقصد مناسبی برای توریسم درمانی در منطقه می باشد.
پتانسیل‌های شیراز در حوزه‌های پزشکی از جمله قلب و عروق، کبد، جراحی چشم، جراحی پلاستیک، نازایی، مغز و اعصاب و انواع پیوند‌ها درکشور، خاورمیانه و کشورهای عربی حوزه خلیج فارس به خوبی شناخته شده است.

 

 

Statistics

زبان ها: 2
عضو: 354
خبر: 998
وب لینك: 7
بازدید كننده: 5884909
ما 57 میهمان آنلاین داریم

 

 

نظر سنجي

به نظر شما خدمات انجام شده در بافت تاریخی شیراز تا چه حد رضایت بخش است؟

نتایج
farschtonews ttrr
s trtr