persian english
حمایت از کالای ایرانی

ميز خدمات پرسنلي

منوی اصلی---------------------------------------

---------------------------------------

--------------------------------------

پیوندها

 

 

 

 

آخرین تاریخ به روز رسانی تارنما


ساعت روز ماه سال
10:29 سه شنبه 10
بهمن 1396

نمایش آثار هنرمندان صنایع دستی شهرستان نی ریز در اختتامیه اولین سوگواره ملی فصل وصل

نمایش آثار هنرمندان صنایع دستی شهرستان نی ریز در اختتامیه اولین سوگواره ملی فصل وصل

حمیدرضا هادی مسئول میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری شهرستان نی ریز گفت : همزمان با آیین اختتامیه اولین سوگواره ملی "عکس محرم فصل وصل" نمایشگاهی از آثار صنعتگران و هنرمندان صنایع دستی نی ریز در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری فارس، حمیدرضا هادی گفت: برگزاری این سوگواره ملی اتفاق ارزشنمدی است که در سطح شهرستان روی داده است و برپایی این نمایشگاه‌ها فرصتی مناسب برای حمایت و نمایش توانمندی‌های هنرمندان و تولیدکنندگان می باشد.

هادی ادامه داد : این نمایشگاه با همکاری صنعتگران صنایع دستی شهرستان، در رشته های سفالگری ، پیکر تراشی، مجسمه سازی، خوشنویسی، نگارگری، مشبک چوب، سراجی سنتی، گلیم بافی، پته دوزی و تراش سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی برگزار و مورد استقبال بی نظیر مسئولین کشوری ، استانی و عکاسان سراسر کشور قرار گرفت .

وی خاطر نشان کرد: پس از پایان مراسم اختتامیه، حاضرین در مراسم از آثار منتخب عکاسان و کارگاه فروشگاه صنایع دستی در گالری هنری سرای فاتح بازدید نمودند.

گفتنی است این نمایشگاه با حضور حجت الاسلام حبیب رضا ارزانی، مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر ستادعالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور، مسعودی نماینده مردم نی ریز و استهبان در مجلس شورای اسلامی ، بهزاد مریدی مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، مهندس امیری فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولین کشوری ، استانی و شهرستانی در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به کار خود خاتمه داد

Statistics

زبان ها: 2
عضو: 315
خبر: 953
وب لینك: 7
بازدید كننده: 5707399
ما 48 میهمان آنلاین داریم

 

 

نظر سنجي

به نظر شما خدمات انجام شده در بافت تاریخی شیراز تا چه حد رضایت بخش است؟

نتایج
farschtonews ttrr
s trtr