persian english
حمایت از کالای ایرانی

منوی اصلی---------------------------------------

---------------------------------------

--------------------------------------

ميز خدمات پرسنلي

پیوندها

 

 

 

 

آخرین تاریخ به روز رسانی تارنما


ساعت روز ماه سال
9:29 سه شنبه 11
اردیبهشت 1397

اعلام آمادگی وزیر گردشگری عمان در جهت گسترش تعاملات دوسویه گردشگری با شیراز

احمد بن ناصر المحرزی وزیر گردشگری کشور عمان و هیات همراه در اولین روز از ورود خود به شهر شیراز از آثار تاریخی و فرهنگی این شهر بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس، المحرزی و هیات همراه روز دوشنبه 7 اسفند ماه سال جاری با استقبال محمد ابراهیم فروزانی معاون گردشگری استانداری فارس، مصیب امیری مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس، سید حسن خلیلی رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه و دیگر مسئولین استانی به منظور تقویت و توسعه روابط گردشگری استان فارس و کشور عمان و همچنین بازدید از ظرفیتها و زیر ساختهای گردشگری سلامت شهر شیراز وارد شیراز شد.

بنا براین گزارش در دیدار معاون گردشگری استاندار فارس و مدیر کل میراث فرهنگی استان با وزیر گردشگری کشور عمان، توانمندی های زیر ساختهای گردشگری با ظرفیت حدود 16 هزار تخت، وجود 11 هتل 4و5 ستاره، استقرار سه فرودگاه بین المللی در استان ، ظرفیت های گردشگری منحصر بفرد تاریخی مربوط به ادوار مختلف تاریخی، فرهنگی ، ادبی، طبیعی و مذهبی استان گردشگری سلامت و توریسم درمانی شهر شیراز با دارا بودن ده‌ها بیمارستان مجهز فوق تخصصی در حوزه‌های قلب و عروق، کبد، جراحی چشم، جراحی پلاستیک، نازایی، مغز و اعصاب تشریح شد.

المحرزی وزیر گردشگری عمان نیز ضمن ابراز خرسندی از سفر به شهر شیراز وجود آثار شاخص و شناخته شده تاریخی و جهانی، شرایط آب و هوایی سالم و مطلوب و پتانسیل شناخته شده پزشکی در حوزه خلیج فارس را مهم و تأثیرگذار ارزیابی کرد و آمادگی خود را در جهت گسترش تعاملات دوسویه در زمینه های مختلف گردشگری اعلام نمود.

گفتنی است هیات عمانی در اولین روز سفر خود به شهر شیراز، از باغ جهانی ارم، ارگ کریم خان زند، مسجد وکیل، بازار تاریخی وکیل، سرای مشیر و فروشگاه های صنایع دستی دیدن کردند.

این هیات در دومین روز سفر خود به شیراز از مرکز خیریه آموزشی، پژوهشی و درمانی پیوند اعضاء 600 تختخوابی بوعلی سینا که به لحاظ ساخت، تجهیزو درمان کم نظیر است و بیمارستان کوثر با دارا بودن کلینک های تخصصی مختلف ازجمله قلب ، جراحی عمومی، مغز و اعصاب، اطفال ، گوش و حلق و بينی ، پوست، زنان و زايمان، چشم و ... بازدید خواهند کرد.

 

Statistics

زبان ها: 2
عضو: 354
خبر: 998
وب لینك: 7
بازدید كننده: 5884912
ما 56 میهمان آنلاین داریم

 

 

نظر سنجي

به نظر شما خدمات انجام شده در بافت تاریخی شیراز تا چه حد رضایت بخش است؟

نتایج
farschtonews ttrr
s trtr