persian english
حمایت از کالای ایرانی

منوی اصلی---------------------------------------

---------------------------------------

--------------------------------------

ميز خدمات پرسنلي

پیوندها

 

 

 

 

آخرین تاریخ به روز رسانی تارنما


ساعت روز ماه سال
9:29 سه شنبه 11
اردیبهشت 1397

25 پروژه با اعتبار بیش از78 میلیارد تومان و اشتغال زایی 210 نفر توسط میراث فرهنگی فارس در دهه مبارک

معاون توسعه مدیریت وپشتیبانی میراث فرهنگی فارس گفت: بر اساس اعلام نظرحوزه مدیریت عملکرد بازرسی و پاسخگویی به شکایات سازمان میراث فرهنگی کشور، اداره کل میراث فرهنگی استان فارس توانست در ارزیابی عملکرد شاخص های عمومی و اختصاصی در سال 95، موفق به کسب رتبه دوم کشورشود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس ضمن عرض تبریک به مناسبت دهه مبارک فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از افتتاح 25 پروژه با اعتبار بیش از78 میلیارد تومان و اشتغال زایی 210 نفر در این دهه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری فارس ، مصیب امیری با بیان خبر فوق گفت:در حوزه ایجاد زیر ساختهای گردشگری 12 پروژه شامل: 2 هتل، 2 هتل آپارتمان، 2 اقامتگاه سنتی،یک مهمانپذیر، یک زائر سرا،یک مجتمع گردشگری، یک سفره خانه سنتی و 2 تفرجگاه به بهره برداری خواهند رسید .

مدیر کل میراث فرهنگی در خصوص اعتبار و اشتغال این 12 پروژه سرمایه گذاری افزود: در مجموع 73 میلیارد و 826 میلیون تومان هزینه و زمینه اشتغال برای 142 نفر ایجاد می شود.

وی همچنین به افتتاح 10 دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در شهرستان های شیراز ، سروستان مرودشت، فیروزآباد و گویم با اعتبار4 میلیارد 100 میلیون تومان و ایجاد اشتغال 43 اشاره کرد و اضافه کرد: با افتتاح این 10 دفتر تعداد این دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری در استان فارس، 205 دفتر خواهد شد.

این مقام مسئول در ادامه تشریح دیگر برنامه های پیش بینی شده در این ایام خاطر نشان کرد: برپایی نمایشگاه و عرضه محصولات صنایع دستی در خانه تاریخی طوفان در شهرستان جهرم با اعتبار 230میلیون تومان و اشتغال زایی برای25 نفر ، آیین کلنگ زنی ایجاد بازارچه صنایع در شهر شیراز، نمایشگاه صنایع دستی و هنرهای بومی در خانه تاریخی سوخکیان داراب، غبار رویی مزار شهداء، دیدار با خانواده های شهدا، برگزاری ششمین جشنواره گل نرگس در کازرون، شرکت در راهپیمایی بزرگ 22 بهمن ماه و اجرای برنامه های فرهنگی و برپایی نمایشگاه های صنایع دستی در دیگر شهرستانها از دیگر برنامه های این اداره کل در ایام دهه پر فروغ فجر می باشد .

 

Statistics

زبان ها: 2
عضو: 354
خبر: 998
وب لینك: 7
بازدید كننده: 5884921
ما 55 میهمان آنلاین داریم

 

 

نظر سنجي

به نظر شما خدمات انجام شده در بافت تاریخی شیراز تا چه حد رضایت بخش است؟

نتایج
farschtonews ttrr
s trtr