persian english
اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال

منوی اصلی

ميز خدمات پرسنلي

 

 

دانلود نرم افزارهای کاربردی
آنتی ویروس

 

------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------

--------------------------------------

پیوندها

 

 

 

 

آخرین تاریخ به روز رسانی تارنما


ساعت روز ماه سال
10:29 یکشنبه 12
آذر 1396
پویش مبارزه با سرطان


rahbar rd ستادخدمات سفر1 ستادخدمات سفر2 ستادخدمات سفر3 ستادخدمات سفر4

کانال تلگرام روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری فارس

farschtonews ttrr

اخذ مجوز فعالیت درگردشگری سلامت برای دفاتر دارای پروانه تسهیل شد

با بیش از1/8 میلیارد ریال اعتبار،ساختمان ضلع شمالی خانه تاریخی نصیرالملک در دست مرمت

مسئول نظارت بر دفاتر و شرکت های خدمات مسافرتی و جهانگردی اداره کل میراث فرهنگی فارس از تسهیل صدور مجوز فعالیت در زمینه گردشگری سلامت برای دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی دارای مجوز (( بند ب )) خبرداد.

محمد کاظم بهادری پور گفت: باتوجه به تصمیماتی که در چهاردهمین جلسه شورای راهبردی گردشگری سلامت کشور اخذ گردیده است و نیز به موجب بخشنامه ارسالی از معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور به منظور تسهیل شرایط وارد نمودن گردشگران حوزه سلامت توسط دفاتر و شرکت های خدمات مسافرتی و جهانگردی دارای مجوز فعالیت از این سازمان، صرف نظر از شرایط شیوه نامه صدور مجوز گردشگری حرفه ای سلامت، دفاتر /شرکتهای مذکور می توانند با ارائه درخواست به معاونت گردشگری این اداره کل، متقاضی فعالیت در این حوزه شده و مجوز لازم را دریافت نمایند.

بهادری پور گفت : شیوه نامه سابق، اخذ مجوزگردشگری حرفه ای سلامت را منوط به شرایطی مانند معرفی پزشک با حضور تمام وقت به عنوان پزشک فنی دفاتر/ شرکت ها ، لزوم ارائه تعهدات محضری حسن انجام کار، لزوم معرفی کارگزار با تأیید به سفارت در کشور مورد نظر و دیگر شرایطی نموده بود که اخذ مجوز مربوطه را با فراز نشیب ها و فرآیند پیچیده ای مواجه می کرد.

وی افزود : با توجه به تغییر روند صدرو مجوز، انتظار می رود با تسهیل شرایط فوق شاهد استقبال بشتر شرکت ها و دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی از این موضوع بوده و این امر منتج به فعالیت بیشتر آن موسسات در زمینه ورود گردشگرانی باشد که به قصد استفاده از ظرفیتهای پزشکی، استان فارس و شهر شیراز را به عنوان یکی از قطب های اصلی پزشکی در کشور انتخاب می نمایند.

وی خاطر نشان کرد : استان فارس و شهر شیراز از حیث وجود پزشکان حاذق و بیمارستان ها و مراکز درمانی داری واحد پذیرش بیماران بین الملل به عنوان یکی از قطب های پزشکی سلامت در کشور مطرح می باشد و هرساله شاهد ورود گردشگران زیادی به ویژه از کشورهای حوزه خلیج فارس به این شهر می باشیم که امید است با تسهیل شرایط فوق، ساماندهی نحوه ورود گردشگران و توجه به رضایت خاطر آنان در بازگشت به کشور خود، شاهد استفاده بیشتری از ظرفیت های موجود باشیم .

شایان ذکراست هم اکنون 194 دفتر خدمات مسافرتی و جهانگردی در استان فارس تاسیس و مشغول به فعالیت در حوزه تورهای داخلی– خروجی و ورودی می باشند.

Statistics

زبان ها: 2
عضو: 306
خبر: 2035
وب لینك: 7
بازدید كننده: 5329507
ما 46 میهمان آنلاین داریم

 

 

نظر سنجي

به نظر شما خدمات انجام شده در بافت تاریخی شیراز تا چه حد رضایت بخش است؟

نتایج

farschtonews ttrr


کانال تلگرام روابط عمومی اداره کل

میراث فرهنگی ،صنایع دستی و

گردشگری فارس

------------------------------------------------


 

ستادمرکزی هماهنگی خدمات سفر استان

------------------------------------------------

کانال تلگرام شورای اقامه نماز

s trtr