persian english
حمایت از کالای ایرانی

منوی اصلی---------------------------------------

---------------------------------------

--------------------------------------

ميز خدمات پرسنلي

پیوندها

 

 

 

 

آخرین تاریخ به روز رسانی تارنما


ساعت روز ماه سال
9:29 سه شنبه 11
اردیبهشت 1397

با سرمایه گذاری یک میلیارد تومانی ، اقامتگاه بوم گردی مقدم در شهرستان کازرون افتتاح شد

با حضور استاندار فارس اقامتگاه بوم گردی در شهرستان کازرون با سرمایه گذاری 1 میلیارد تومان و اشتغال زایی بیش از 20 نفر افتتاح شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس، درجریان سفر اسماعیل تبادار استاندار فارس به شهرستان کازرون به همراه هیاتی عالی رتبه از معاونان استانداری و مدیران کل استان، اقامتگاه بوم گردی مقدم در حضورجمعی از مردم این شهرستان به بهره برداری رسید.
بنابر این گزارش، اقامتگاه بوم گردی مقدم در زمینی به مساحت 11 هزار متر مربع، با سرمایه گذاری اولیه یک میلیارد تومان و ایجاد اشتغال بیش از 20 نفر بصورت مستقیم، به منظور جذب گردشگر و اشاعه فرهنگ بومی محلی شهرستان به گردشگران، با حفظ درختان میوه در فضایی دلنشین با ارائه و معرفی غذاهاسنتی، دست بافته ها وسیاه چادر عشایر ،پخت نان محلی و... جنب مجموعه طبیعی تاریخی بیشاپور راه اندازی شده است.
گفتنی است، شهرستان کازرون با دارا بودن بیش از 250 اثر شناسایی و ثبت شده در فهرست آثار ملی ایران و وجود شهر طبیعی-تاریخی بیشاپور که جز اولین شهر های ساخته شده در زمان حکومت ساسانیان است و در آستانه ثبت جهانی یونسکو قرار دارد بسیار مورد توجه گردشگران داخلی و خارجی قرار گرفته و این امر باعث سرمایه گذاری در توسعه ایجاد زیر ساختهای گردشگری به خصوص اقامتهای بوم گردی شده است. به طوری که تاکنون در محدوده منطقه نمونه گردشگری تنگ چوگان، 5 مجوز ساخت اقامتگاه بوم گردی صادر و امید است در آینده نزدیک شاهد راه اندازی، توسعه و اشتغال در این حوزه باشیم .

 

 

Statistics

زبان ها: 2
عضو: 354
خبر: 998
وب لینك: 7
بازدید كننده: 5884950
ما 53 میهمان آنلاین داریم

 

 

نظر سنجي

به نظر شما خدمات انجام شده در بافت تاریخی شیراز تا چه حد رضایت بخش است؟

نتایج
farschtonews ttrr
s trtr