persian english
اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال

ميز خدمات پرسنلي

منوی اصلی---------------------------------------

---------------------------------------

--------------------------------------

پیوندها

 

 

 

 

آخرین تاریخ به روز رسانی تارنما


ساعت روز ماه سال
10:29 سه شنبه 10
بهمن 1396

rahbar rd ستادخدمات سفر1 ستادخدمات سفر2 ستادخدمات سفر3 ستادخدمات سفر4

استان فارس مهیای پذیرایی از میهمانان نوروز 97

چهارمین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان فارس به ریاست معاون گردشگری استانداری فارس و دبیری مدیر کل میراث فرهنگی استان در سالن جلسات استانداری برگزار شدبه گزارش روابط عمومی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس، روز شنبه 12 اسفند ماه سال جاری ،چهارمین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان فارس به منظور ارائه گزارش فرمانداران شهرستانهای پاسارگاد، مرودشت، کازرون، سپیدان،آباده وفیروزآباد در خصوص آمادگی نوروز 97 به ریاست محمد ابراهیم فروزانی معاون گردشگری استانداری فارس و دبیری مصیب امیری مدیر کل میراث فرهنگی فارس برگزار شد.

دراین جلسه فرمانداران ضمن ارائه گزارش اقدامات کمیته های ستاد خدمات سفر شهرستان های تحت مدیریت خود اظهار داشتند: در جهت خدمات دهی مطلوب به مسافران و همشهریان علاوه بر برنامه های فرهنگی پیش بینی شده، مسئولان کمیته ها بر حسب وظایف محوله و مصوبات جلسات در جهت ایجاد زمینه مناسب برای سفری به یاد ماندنی برای مهمانان نوروزی آمادگی کامل را دارند.

مدیر کل میراث فرهنگی فارس نیز از ساماندهی غرفه ها و سرویس های بهداشتی اماکن،انجام مرمتهای اضطراری، استقرار راهنمایان در سایت های گردشگری، نظارت بر تاسیسات و موسسات گردشگری، تهیه بسته های فرهنگی و همکاری با صدا و سیما و خبرنگاران برای تهیه گزارش از ظرفیتهای گردشگری و معرفی آنها در سطح کشور خبر داد.

همچنین در ادامه این جلسه معاون گردشگری استانداری فارس اعلام کرد: با توجه به ظرفیتهای و جاذبه های شناخته شده استان فارس پیش بینی می شود شاهد حضور گسترده گردشگران به شهر شیراز و دیگر شهرستانهای استان باشیم و به دلیل اینکه سفرهای نوروزی جز سفرهای سنتی و بدون برنامه ریزی قبلی است باید تلاش شود با برنامه ریزی مشکلات را به حداقل رساند.

وی با تاکید بر نقش تبلیغات و اطلاع رسانی خواستار معرفی ظرفیتهای شناخته شده و کمتر شناخته شده شهرستانهای استان و هدایت مسافران به سمت شهرستانهای برای بهره مندی و بازدید از جاذبه های منحصر به طبیعی-تاریخی-گردشگری و مذهبی شد.

این مقام مسئول همچنین توجه به برگزاری با کیفیت برنامه ها فرهنگی با رعایت شئونات ایرانی-اسلامی در سطح استان اشاره کرد و گفت: موضوع نوروزگاه بحثی جدی در معرفی فرهنگ و آداب و رسوم مردم استان می باشد و باید با نظارت جدی برگزار گردد.

معاون گردشگری استانداری فارس در پایان خاطر نشان کرد: روسای کمیته های ستاد خدمات سفر نسبت به نظارت به غرفه های خدمات رسانی ایام نوروز حساسیت ویژه داشته باشند و سعی شود از این ظرفیت برای معرفی و فروش محصولات و تولیدات صنایع دستی استان استفاده شود

بنا براین گزارش برخی از برنامه های پیش بینی شده شهرستانهای استان در ایام نوروز شامل: برگزاری جنگ شادی، اجرای موسیقی های سنتی و آیینی، نمایشگاه عکس، اجرای برنامه های فرهنگی، مسابقه و اهدای جوایز، استقبال از اولین گروه مسافران ورودی ، اهدای پکیج های تبلیغاتی و .... می باشد.

 

Statistics

زبان ها: 2
عضو: 312
خبر: 933
وب لینك: 7
بازدید كننده: 5563149
ما 53 میهمان آنلاین داریم

 

 

نظر سنجي

به نظر شما خدمات انجام شده در بافت تاریخی شیراز تا چه حد رضایت بخش است؟

نتایج
farschtonews ttrr
s trtr