persian english
اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال

ميز خدمات پرسنلي

منوی اصلی---------------------------------------

---------------------------------------

--------------------------------------

پیوندها

 

 

 

 

آخرین تاریخ به روز رسانی تارنما


ساعت روز ماه سال
10:29 سه شنبه 10
بهمن 1396

rahbar rd ستادخدمات سفر1 ستادخدمات سفر2 ستادخدمات سفر3 ستادخدمات سفر4

25 پروژه با اعتبار بیش از78 میلیارد تومان و اشتغال زایی 210 نفر توسط میراث فرهنگی فارس در دهه مبارک

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس ضمن عرض تبریک به مناسبت دهه مبارک فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از افتتاح 25 پروژه با اعتبار بیش از78 میلیارد تومان و اشتغال زایی 210 نفر در این دهه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری فارس ، مصیب امیری با بیان خبر فوق گفت:در حوزه ایجاد زیر ساختهای گردشگری 12 پروژه شامل: 2 هتل، 2 هتل آپارتمان، 2 اقامتگاه سنتی،یک مهمانپذیر، یک زائر سرا،یک مجتمع گردشگری، یک سفره خانه سنتی و 2 تفرجگاه به بهره برداری خواهند رسید .

مدیر کل میراث فرهنگی در خصوص اعتبار و اشتغال این 12 پروژه سرمایه گذاری افزود: در مجموع 73 میلیارد و 826 میلیون تومان هزینه و زمینه اشتغال برای 142 نفر ایجاد می شود.

وی همچنین به افتتاح 10 دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در شهرستان های شیراز ، سروستان مرودشت، فیروزآباد و گویم با اعتبار4 میلیارد 100 میلیون تومان و ایجاد اشتغال 43 اشاره کرد و اضافه کرد: با افتتاح این 10 دفتر تعداد این دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری در استان فارس، 205 دفتر خواهد شد.

این مقام مسئول در ادامه تشریح دیگر برنامه های پیش بینی شده در این ایام خاطر نشان کرد: برپایی نمایشگاه و عرضه محصولات صنایع دستی در خانه تاریخی طوفان در شهرستان جهرم با اعتبار 230میلیون تومان و اشتغال زایی برای25 نفر ، آیین کلنگ زنی ایجاد بازارچه صنایع در شهر شیراز، نمایشگاه صنایع دستی و هنرهای بومی در خانه تاریخی سوخکیان داراب، غبار رویی مزار شهداء، دیدار با خانواده های شهدا، برگزاری ششمین جشنواره گل نرگس در کازرون، شرکت در راهپیمایی بزرگ 22 بهمن ماه و اجرای برنامه های فرهنگی و برپایی نمایشگاه های صنایع دستی در دیگر شهرستانها از دیگر برنامه های این اداره کل در ایام دهه پر فروغ فجر می باشد .

 

Statistics

زبان ها: 2
عضو: 309
خبر: 917
وب لینك: 7
بازدید كننده: 5460634
ما 49 میهمان آنلاین داریم

 

 

نظر سنجي

به نظر شما خدمات انجام شده در بافت تاریخی شیراز تا چه حد رضایت بخش است؟

نتایج
farschtonews ttrr


کانال تلگرام روابط عمومی اداره کل

میراث فرهنگی ،صنایع دستی و

گردشگری فارس

------------------------------------------------


 

ستادمرکزی هماهنگی خدمات سفر استان

------------------------------------------------

کانال تلگرام شورای اقامه نماز

s trtr